سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

سی و یکمین اجلاس شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با حضور روسای واحدها و مراکز و شوراهای تخصصی استان به میزبانی واحد شاهین دژ برگزار گردید.

سی و یکمین اجلاس شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با حضور دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، فرماندار شهرستان شاهین دژ، روسای واحدها و مراکز و شوراهای تخصصی دانشگاه ازاد اسلامی استان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ برگزار شد.

 

بازتاب برگزاری اجلاس در خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا)

 

در این جلسه که با اهدا گل و نثار فاتحه بر یادمان 500 شهید گرانقدر شهرستان آغاز گردید، علی رضا قره گوزی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ ضمن عرض خیر مقدم گزارش اجمالی از عملکرد این واحد دانشگاهی در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و عمرانی ارائه نمود. در ادامه رئیس واحد شاهین دژ ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند دکتر جوانپور، فرماندار و مسئولین شهرستان در جهت توسعه همه جانبه واحد شاهین دژ افزود: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و باعنایت به نامگذاری سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی به نام سردار شهید عربعلی یزدانی از شهدای گرانقدر شاهین دژ نسخه هایی از کتاب تکاور تیپ یکم در مورد زندگی نامه این شهید گرانقدر که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان، ناحیه مقاومت بسج سپاه پاسداران وبنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تدوین شده است به عنوان اثر معنوی تقدیم اعضا و میهمانان حاضر در جلسه شده است.

حسین عباسی فرماندار شهرستان شاهین دژ در این جلسه ضمن قدردانی از حضور مدیران این دانشگاه در شهرستان گفت: دانشگاه نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه بر عهده دارد.وهمواره این نقش موجبات تعالی ورشد هرجامعه ای را فراهم نموده است. نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین دژ با تاکید برتوجه و پیگیری بحث آسیب های اجتماعی در دانشگاه  گفت: دانشگاه ومراکز علمی وپژوهشی در خصوص کنترل آسیب های اجتماعی و فرهنگی نقش اثر گذاری بر عهده دارد. فرماندار شهرستان شاهین دژ همچنین با قدردانی از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی با اهدا لوح از خدمات دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی تجلیل بعمل آورد.

در ادامه جلسه، دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذرباجان غربی با اشاره به برنامه های ارزشمند دکتر ولایتی رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم توسعه مدارس سماء و ارتقاء سطح کیفی اموزش و پژوهش در واحدها تاکید نمود. دکتر جوانپور ضمن تقدیر از واحد شاهین دژ در خصوص تدوین کتاب زندگی نامه شهید عربعلی یزدانی لزوم همکاری موثر و مشارکت فعالانه کلیه واحدهای دانشگاهی در برگزاری شکوهمند کنگره گرامیداشت 12000 شهید استان آذربایجان غربی را خواستار شد. رئیس استان اذربایجان غربی با قدردانی از حمایت ها و تعامل فرماندار و مسولین شهرستان شاهین دژ افزود: آسیب های اجتماعی می تواند بعنوان یک پروژه ثابت مورد بررسی وارزیابی دانشجویان واساتید دانشگاه قرار بگیرد و راهکارهای لازم به جامعه ارائه شود.

 پس از خاتمه جلسه کلیه اعضا پس از اقامه نماز جماعت در نمازخانه واحد شاهین دژ با حجه السلام و المسلمین فصیح نیا امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. در این دیدار حاج آقا فصیح نیا ضمن قدردانی از خدمات دانشگاه ازاد اسلامی، در سایه الطاف بی کران الهی ولایت مداری و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را رمز اعتلای روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

سال 1397


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)