سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

همایش گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه ازاد اسلامی شاهین دژ برگزار گردید.

 

 

 در این همایش که با حضور امام جمعه شاهین دژ و کشاورز، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، رؤسای ادارات و جمعی از اساتید و دانشجویان حوزه و دانشگاه برگزار گردید، حوزه های علمیه و دانشگاه آزاد اسلامی شاهین دژ با هدف توسعه همکاری های علمی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند. این تفاهم نامه در موضوعات علمی، پژوهشی و آموزشی منعقد شده است و براساس آن زمینه های همکاری از قبیل برگزاری دوره های کوتاه مدت تکمیلی، فرهنگی برای حوزه و دانشگاه؛ همکاری در تألیف، ترجمه و نشر آنها در راستای اهداف طرفین؛ بازدیدهای متقابل اساتید، فضلا، طلاب و دانشجویان از فضاهای علمی و  پژوهشی طرفین؛ تبادل محصولات علمی، فرهنگی و تربیتی، اعم از طرح ها، آیین نامه ها، آثار و ...؛ همکاری های علمی- پژوهشی، در زمینه نظام طبقه بندی و اسلامی سازی علوم انسانی؛ همکاری در برگزاری برنامه های علمی، پژوهشی و تبلیغی، اعم از جشنواره ها، همایش ها، نشست های علمی و کرسی های نظریه پردازی و برگزاری کارگاه های دانش افزایی پژوهشی اساتید و پژوهشگران پیش بینی شده است. همچنین در اختیار گذاردن تجهیزات و امکانات طرفین و همکاری دو مرکز در زمینه فعالیت های مشترک از دیگر مفاد این تفاهم نامه همکاری است.

 گفتنی است تفاهم نامه یاد شده در روز سه شنبه، 27 آذرماه سال جاری به امضای حجت الاسلام و المسلمین حسین فصیح نیا امام جمعه و رئیس حوزه های علمیه شهرستان شاهین دژ و علی رضا قره گوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهین دژ  رسید.

لازم به ذکر است که سخنرانی قره گوزی رئیس واحد، حجج الاسلام والمسلمین فصیح نیا و کوهی امام جمعه شهرستان شاهین دژ و شهر کشاورز، افتتاح و بازدید از نمایشگاه کتاب و تجلیل از داننشجويان برتر خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ از جمله برنامه‌های این همایش بود.

 

سال 1398، سال "رونق تولید" گرامی باد.

  


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)