سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

دعوت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ از جامعه دانشگاهی برای شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

بسم الله الرحمن الرحیم

" الحمدالله امروز عزّت مردم در کشور ما، بر اثر همین روح استکبار ستیزی است و استکبار ستیزی موجب انزوای هیچ ملتی نمی شود." ( حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی))

 ۱۳ آبان هر سال خاطرات حماسه های بزرگی برای ملت غیور ایران اسلامی را زنده می کند که الهام بخش تداوم راه انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) است. یوم الله ۱۳ آبان یادآور حوادث مهمی است که ابعاد جدیدی از مبارزه مردم ایران را با آمریکا رقم زد به طوری که این روز، روز ملی «مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شد. درایت و هوشمندی ولی فقیه و رهبری انقلاب اسلامی و هوشیاری و بصیرت مثال زدنی مردم انقلابی و برومند ایران، نه تنها نظام، انقلاب و میهن اسلامی را در برابر توفان هجمهها و توطئههای سهمگین استکباری حفظ کرده است، بلکه موجب فراگیر شدن امواج ظلم ستیزی و عدالتخواهی شده است.

ملت سرافراز ایران با روحیه عدالتخواهی و مقاومت و ایستادگی در برابر کینه توزی دشمنان نظام و انقلاب و میهن اسلامی و در راس آنها امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، بی تردید ۱۳ آبان امسال را نیز با شعار «مـــــرگ بر آمریکا » و « مــــرگ بر اسرائیل » به عنوان نمادی عینی از مبارزه با استکبار جهانی رقم خواهد زد.

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان شاهین دژ با گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا و امام شهدا و رهنمود های رهبر فرزانه انقلاب، با دعوت از آحاد مردم به ویژه جامعه دانشگاهی شهرستان شهیدپرور شاهین دژ همراه و همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی بزرگ روز ۱۳ آبان شرکت و بار دیگر بر اصول انقلاب اسلامی تأکید خواهیم کرد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

سال 1398، سال "رونق تولید" گرامی باد.

  


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)