سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

پیام نوروزی دکتر پوریوسف رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان اذربایجان غربی

یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار     یامُدَبّر الیل وَ النَهار 

یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال   حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال 

اکنون که دستان پر نوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، دگر بار قلم آفرینش با رنگ بازی بر پیکره لوح پاک طبیعت ، نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را بیان می نماید و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآئین خویش را نثار نگاه و نگار ما می کنند. تا در تحولی شگرف نسیم مشک افشان و ترنم بلبلان شیرین بیان را به نظاره بنشینیم و  “یا مقلب القلوب ” گویان به ستایش آن جمیل بی نظیر به پا خیزیم. 

 

اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به کلیه اقشار دانشگاهی به‌ویژه همکاران تلاش‌گر، اساتید، دانشجویان و کارمندان شریف و عزیز دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم. 

جای خرسندی و سعادت است که توانسته ایم با تلاش و مجاهدت شما مجاهدان علم و فرهنگ میهن عزیز اسلامی، سهمی والا در تحقق بخشی از اهداف مقدس نظام آموزش عالی کشور به ویژه رسالت سترگ دانشگاه آزاد اسلامی که مولود انقلاب اسلامی است به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان این سرمایه های معنوی کشور به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، داشته باشیم. 

در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با همت و تلاش جامعه دانشگاهی آزاد اسلامی آذربایجان غربی توانستیم با تقویت هرچه بیشتر سطح علمی در دانشگاه، رشته های جدید و بهره برداری از پیشرفته ترین فناوری های آموزشی و پژوهشی روز دنیا نه تنها در ارتقای کیفیت آموزش عالی برای همه، همه جا و همه وقت بلکه قطب علمی مؤثر و درخشان دنیای اسلام و تحقق دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی و نگرش و رویکرد (ما می‌توانیم) باشیم. 

امید است در سال جدید جامعه دانشگاهی کشور خصوصا دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی کشور با همت و تلاش مضاعف و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص تمهید شرایط حضور شاداب و مشارکت فعال اساتید محترم و دانشجویان عزیز در فعالیت‌های علمی و پژوهشی، زمینه تحقق اهداف تبیینی سال جدید را که با تدبیر مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی نام نهاده شده است را فراهم نمایند. 

از خداوند متعال توفیقات روزافزون جامعه دانشگاهی کشور در خدمتگزاری شایسته به مردم شریف و حق‌شناس تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مسألت می‌نمایم. 

 

دکتر محمود پوریوسف

سال 1398، سال "رونق تولید" گرامی باد.

  


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)