سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

همایش مبارزه با مواد مخدر در دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ برگزار گردید

 همايش مبارزه با مواد مخدر شاهین دژ با حضور فرماندار ، بخشدار ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهین دژ، فرمانده انتظامی شاهین دژ ، اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اساتید در محل سالن جلسات شهید حججي دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ برگزار شد.

 

قره گوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ در ابتدای این جلسه گفت : در مبارزه با مواد مخدر باید مراکز علمی ، اساتید و دانشجویان باید سهیم بوده و اطلاع رسانی دقیق صورت پذیرد . وی با اشاره به عملکرد این دانشگاه در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و آموزشی و پژوهشی تصریح کرد : برگزاری نمایشگاه های مختلف مواد مخدر و کارگاه های آموزشی که نمونه آن در این دانشگاه برپاست ، می تواند نقس بسزایی در شناختن اثرات سوء مصرف مواد مخدر به دانشجویان داشته باشد.

 

✅ در ادامه این جلسه ؛ فرماندار شهرستان شاهین دژ ضمن بیان اینکه باید جلسات مبارزه با مواد مخدر نباید فقط در محیط فرمانداری تشکیل شود ؛ افزود : محیط های علمی بهترین مکان برای این نوع جلسات هستند که باید همه ادارات و خود مردم نیز باید همکاری لازم را بکنند تا در رابطه با مبارزه با مواد مخدر بحث های جدی صورت پذیرد و خروجی جلسات مفید واقع گردد.

 

✅ عباسی افزود : متاسفانه سن مصرف مواد مخدر در کشور پایین رفته و باعث نگرانی خانواده ها شده است و باید نیروی انتظامی و ادارات مسوول در این زمینه گامهای موثری در امر آموزش بردارند تا جوانان ما از آسیب ها و خطرات این مواد افیونی آگاه شوند.

 

✅ سرهنگ جهانی ؛ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ نیز در این جلسه  کشفیات انواع مواد مخدر را بسیار عالی ارزیابی کرده و آمار آن را به طور مشروح ارائه کرد.

 

✅ در ادامه ، اساتید دانشگاه و مسوولین ادارات نظرات و دیدگاه های خود را در رابطه با مبارزه با مواد مخدر و آسیب شناسی آن بیان کردند.

سال 1397


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)