سایت آموزشی اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ
همايش گراميداشت روز دانشجو
همايش پياده روي گراميداشت 12000 شهيد استان
دیدار روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با امام جمعه شاهین دژ
همايش گراميداشت هفته دفاع مقدس
رونمايي از کتاب "عرشيان خاکی" در كنگره ملي بزرگداشت 12000 شهيد استان آذربايجان غربي
برگزاري 31 امين اجلاس شوراي استان در واحد شاهين د‍
همایش مبارزه با مواد مخدر
مزین شدن نام سالن جلسات دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهین دژ به نام شهید محسن حججی
برگزاری مراسم معنوی اعتکاف
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

بازدید سرزده دکتر عزیز جوان پور هروی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از واحد شاهین دژ

 

دکتر جوان پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و دکتر آقازاده بازرس استان در دومین بازدید سرزده از واحد شاهین دژ دیدار کردند.

 

دکتر جوان پور پس از بازدید از حوزه های مختلف و امکانات دانشگاه در نشت صمیمی با اساتید و کارکنان و هیات رئیسه واحد شاهین دژ از توسعه تحصیلات تکمیلی، تصویب رشته های کارشناسی پر تقاضا، راه اندازی مدرسه سما و تکریم دانشجویان به عنوان اقدامات موثر در توسعه همه جانبه واحد شاهین دژ نام برد. در ادامه دکتر جوان پور و دکتر آقازاده  ضمن پاسخ گویی به سوالات مطرح شده توسط همکاران واحد ابراز امیدواری نمودند که با تلاش همگان و تعامل مناسب با مسئولین رشد و شکوفایی بیش از پیش این واحد دانشگاهی محقق گردد. 

 علی رضا قره گوزی رئیس واحد شاهین دژ در این دیدار ضمن قدردانی از رهنمودهای ارزنده و پیگیری های بی دریغ دکتر جوان پور با اشاره به اقدامات انجام گرفته در نتیجه بازدید اول رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از واحد شاهین دژ، بازدید را فرصت مغتنمی برشمرد که در جهت اصلاح امور و ارتقاء خدمات واحد شاهین دژ موثر بوده و افزایش رضایت دانشجویان و همکاران واحد را در پی داشته است.

 دکتر جوان پور و هیات همراه در خاتمه بازدید همراه با کارکنان و هیات رئیسه واحد شاهین دژ با نثار فاتحه ای در کنار یادمان شهداء گرانقدر شاهین دژ یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند.

سال 1398، سال "رونق تولید" گرامی باد.

  


سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها)